Samsung Galaxy ACE

Shitet nga: Qlirim 12 Shk 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet samsung galaxy ACE shum pak I perdorur dhe shum I rujshem . Osht me dy fatrolla te mbrapahme te bardh dhe te zez. Vjen me adapter dhe kabell per PC. Punon ne gjendje te rregullt ka Wi-Fi GPS etj. Mund te shkarkohen te gjitha Aplikacionet si :Viber Whatsapp Facebook etj..

microSD 2GB ,
Kamera 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim