Samsung Galaxy Core +

Shitet nga: Nazim 07 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Samsung galaxy core +
Telefoni është i blere me 31.12.2014
Është ne gjendje te rregullt dhe nuk eshte i gerrithur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim