Samsung Galaxy S2

Shitet nga: Almir 25 Qer 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Samsung Galaxy S2

Version - 4.1.2
Ram - 1GB
Space - 16GB
Model - GT-I9100

Punon Shume mire pa asnje defekt dhe eshte shum i ruajtur

URGJENT !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim