Samsung Note 2

Shitet nga: Note 2 08 Pri 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Samsung Note 2 Original ne gjendje perfekte pune.Telefoni ska asnje grith as para as mbrapa perpara ka folin dhe mbrapa gumen mbrojtse telefonit osht original per to ju garantoj posedon te gjitha menyt e androidit lojra, whatzupp,viber,tango,etj etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim