Samsung TAB 3

Shitet nga: ibrahim 11 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Tableti nuk eshte I perdorur eshte I ri.eshte pa SIM kart. I ka 8g te vetat dhe nje qip 8 giga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim