Samsung galaxy core duous

Shitet nga: samsung 11 Shk 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Samsung galaxy core duo me dy kartela dhe dy vite garacion Origjinal

Punon perfekte me dy kamera vjen komplet me paket

Ndrrim nuk baj Fotot jan origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim