Samsung galaxy plus

Shitet nga: Genti 13 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
shitet njëri nga modelet më të reja të samsung.
samsung star 2 ka verzionin e fundit 4.4.2.
eshte i shpejt ne pune dhe nuk ka asnje defekt.
eshte shume pak i perdorur ka edhe garancionin dhe eshte ne kuti.

per me teper shikoni fotot jane origjinale.

nuk bej ndrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim