Samsung galaxy s3 dhe nokia nseries n97

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: abaz 16 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
samsungi e ka te thyer ekranin kurse nokia eshte ne gjendje te rregullt i mer whatsapp viberin facebook orgjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim