Samsung galaxy s3 dhe nokia nseries n97

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: abaz 16 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
samsungi e ka xhamin e thyer kurse nokia nuk ka asnj defekt orgjinal etj..
nderroj me iphon 4 mund tu ju jap dhe para çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim