Samsung galaxy s3 mini

Shitet nga: rilind 06 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Samsung galaxy s3 mini:

Eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte i ruajshum. Ka ngjyr te zez dhe ka 8 gb.Ka foli dhe mbrojtse mbrapa. Per me shum informata mund te thirrni ne tel apo te me shkruani ne imell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim