Samsung galaxy s5 16 giga gold

Shitet nga: Xhiti 30 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Gjilan
Samsung galaxy s5 16 giga full unlock punon perfekt dhe garantoj per telefon i rujten mundeni me pa ne foto sa eshte per me shum thirrni ne viber ose telefon flm per mirkuptim ju mirpress press bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim