Samsung galaxy s5 i bardh (white)

Shitet nga: Flokart 19 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Shes samsung galaxy s5 tbardh i ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir dhe teper i rujshem . Posedon 2 adaptera dhe wifi charger . Nuk bej ndrim me asgjee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim