Samsung s 4

Shitet nga: fita 22 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet samsung s 4 samsungi punon me gjitha kartelat wifi bon vetem me ipko dhe me 3 gji u
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim