Samsung

Shitet nga: shqiprim 28 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Samsung me dy kartela original shum I rujtem dhe shum I mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim