Samsung me dy mp3 shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Argjend 27 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Champ
Samsungi esht ne gjendje te regullt eka qipin me regjistru ka zerin elart dhe mp3 jan te mir po pa degjuse kshtuqe jan ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim