Samsung SGH-D780

Shitet nga: Samsung SGH-D780 01 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: D780
Shes Samsung SGH-D780 me dy sim kartela eshte ne gjendje te rregullt nihet mir punon dhe nihet shum mir ne te dy sim kartelat prej kur ka ardh prej jashti ska pas asnje defekt baterin e man kapakt ka nevoj me ju ndrru 2a3 ero mashum sbesoj qe i bahen se ju kan vjetru se kshtu punon perfekt.Bajm edhe ndrim me naj telefon me wifi dhe viber dhe qe o me dy sim kartela normal shtoj pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim