Samsung ne gjendje te rregullt

Shitet nga: xx 26 Qer 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: E1207T
shitet telefoni i quajtur samsung eshte ky qe shihet ne foto eshte ne gjendje te rregullt
me telefon vjen+ adapteri dhe fatrolla
qmimi:15euro
per me shum informacione na kontaktoni edhe ne viber:+37745 626 344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim