2 Telefona Samsung

Shitet nga: Shqiprim 19 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: E1272
Shes 2 Telefona Samsung te dyt ne gjendje te rregult. Njeri ne ngjyre te kuqe dhe njeri me ngjyre hiri i cili i mungon kapaki mbrapa, per ndryshe nuk kan asnje defekt te vetem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim