Samsung

Shitet nga: .. 26 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: E1272
shitet samsungi eshte ky qe shihet ne foto eshte ne gjendje te rregullt
qmimi:15 euro
+ka edhe adapterin dhe fatrollen
per me shum informata na kontaktoni edhe ne viber +377 45 626 344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim