samsung galaxy mega

Shitet nga: seid abdyli 14 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: GT-19205
Shes telefonin per arsye se kom tlefon tjeter dhe nuk me nevoitet , telefoni ka qen ne gjendje perfekte baterin e man shum gjat ka 8 gb storage dhe mundsi per sd card , problemi vetem esht qe ka dal prej programit dhe me ndreq bohet 20 euro per dryshe un e ndreqi edhe vet po nuk me duhet me shti pare ne to nese jeni te interesum me mar mujm me shku me ndreq per 10 min e me provu me testu kejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim