Sony Xperia ST26i(facebook, viber, whatsapp etj)

Shitet nga: Rilind 25 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Telefoni eshte i zhbllokuar dhe punon ne te gjith operatoret. Punon ne baz te platformes android, mund ti instalosh programe si Facebook, VIber, Skype etj. Perveq kameres mbrapa, posedon edhe kamer perpara. Ram Memorien e ka 512 mb, Provesori CPU 1 GHz Cortex-A5. Ka nje dizajn shum te bukur per sy, dhe shum praktik. Qmimi zyrtar i ri sillet afer 145 euro. Eshte shum pak i perdorur.Posedon SD CARD. Te gjitha specifikat e tjera i keni ne linkun e meposhtem. http://www.gsmarena.com/sony_xperia_j-4930.php Kontaktin mund ta beni permes Viber, Email, apo thirrjes telefonike. Ju falemderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim