sony xperia

Shitet nga: halim 02 Dhj 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Nuk ka asnje defekt asnje grrith ka kameren e mir dhe ka ze te lart punon shum i mir.shkruani vetem ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim