Tablet Yarvik TAB07-200 - 7inc

Shitet nga: VisaR 13 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Shes tabletin Yarvik prodhim i PQR-se, pra jo i Kines,
- Tableti eshte 7inc, me te vje adapteri dhe kablla e HDMI-se...
- Te instaluara i ka shumicen e lojrave HD (PES 2015, NFS Most Wanted, FIFA 15 etj...)

Pres bleres serioz, ndrrim nuk boj me asgje, qmimi i fundit 180euro.
Per me shume rreth ketij tableti - klikoni linkin e meposhtem:
http://www.yarvik.com/en/product/tablets/Xenta/TAB07-200/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim