Telefonat Htc,Lg,Samsung

Shitet nga: Mobishop SHPENDI 18 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten telefonat
2Htc oneM7 ngjyre Hiri , dhe te Zez .nje Lg , dhe nje Samsung Galaxy s4Mini.jan ne gjendje shum te mire dhe mirren me Garancion 3muaj jan te sapo ardhur nga Zvicra.


Htc ngjyre e zeze220euro
Htc ngjyre Hiri 250euro
Lg 160euro
Samsung Galaxy s4Mini 180euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim