U SHIT - Samsung Galaxy Core Plus (boj edhe ndrr..

Shitet nga: Arbnor 26 Shk 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Samsung Galaxy Core Plus ne gjendje shum te mir.
Eshte shum pak i perdorur, i blere para 1 muaji. Origjinal 100%. I ardhur nga Zvicrra.
Bashke me telefon vijne edhe degjueset, mbushesi, dhe kablloja per PC.
Telefoni nuk ka asnje grrith. Fotot jane origjinale te telefonit.
Arsyeja per qka pe hjeki eshte sepse deshiroj te bej ndrrim me iphone 4, 5 ose 5s, dhe shtoj para sipas nevojes.

Mund te kontaktoni edhe ne viber: +37745902209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim