U shitttttt

Shitet nga: sssss 14 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Iphone është full-unlock , 16gb.
Telefoni është shumë i ruajtur , dhe në gjendje të rregullt teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim