Urgjent - Samusung Wawe 723 (Bada)

Shitet nga: Labinot 05 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Shes telefon "Samusung Wawe 723 (Bada)" eshte ne gjendje shum te mir i ruajtur Wifi, Bluetooth.
Ka aplikacione si Facebook,Twitter dhe Whats App si dhe ka edhe Samgung App nga e cila mund te shkarkosh lojera dhe aplikacione te tjera. Eshte prodhuar ne 2011 Cameren e ka 5.0 megapixel me blic, ka qip 2 giga bajt dhe vet telefoni i ka 3 gigabajt. Per me shum na kontaktoni ne celular.
Arsyeja pse e shas eshte sepse me duhet nje telefon tjeter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim