Urgjent Nokia asha 306

Shitet nga: dritron 04 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Gjilan
Shes kete telefon celular Nokia Asha 306 me çmim prej 55 Eurosh me lire ne 43.99 Euro dhe eshte i zhbllokuar si ky ne foto dhe ka keto programe:


Twiter

Facebook

Msn of Fb

whatsapp

me tre web browsera
2 opera mini
dhe
1 internet explorerin


#bateri-drit: flshlight

dhe mund te instalosh dhe programe tjera dhe lojra te ndryshme.


Infot baze:


nokia 306

v 05.93

9-11-12

rm-767


Per me shum informata kliko ne kete web faqe:

http://www.gsmarena.com/nokia_asha_306-4801.php

apo dhe me shkruani dhe ne whatsapp ne numrin e telefonit. apo edhe ne fb tim personal

https://www.facebook.com/dritron.xh.ahmeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim