iCloud

Shitet nga: OX Computers 12 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
ICLOUD 4/4S/5/5S/5C6/6+ - IPAD - IPOD --> ( 1-3 DITE )


.:[ DEKODO TELEFONIN QE KE ME ICLOUD 100% SUKSES ]:.

TE GJITHE LLOJET E ICLOUD ( CLEAN APO LOST )
SI DHE
TE GJITHE KOMPANITE E TELEFONAVE ( FULL UNLOCK )


SPRINT USA ( 50 EURO ) 3-5 DITE ( OFERTE E RE )
AT&T USA 5 EURO ( 1 MINUT ) ( OFERTE E RE )SERVERAT QE PUNOJNE ICLOUD PERGJITHMONE TE FSHIHET :

ICLOUD CLEAN :
1. FAST ( SHUM SHPEJT ) 24H
2. NORMAL ( 5-7 DITE )
3. SLOW ( NGADALE ) ( 10-15 DITE )


ICLOUD LOST-STOLEN :
1. IMEI + APPLE ID INFO ( 24-48H )
2. IMEI + NUMRIN E TELEFONIT NE EKRAN ( MSG OWNER ) ( 24-48H )


C'DUHET TE BEJ PER TE PROCESUAR :

PER SHKAQE SIGURIE CLIENTIT I MIRRET :
1. PARATE OSE TELEFONI.

Numri Kontaktues :
VIBER/WHATSAP/TANGO/WECHAT: +377 44 946 039
SKYPE: artan.asani3


ME LARTE E KENI ICLOUD PER TE FSHIRE 100%

KJO KETU ME POSHTE ESHTE ICLOUD PARTIALLY ( DMTH GJYSME TEJKALIM )

TE GJITHE ATA QE DOJNE TA PERDORIN IPHONIN/IPADIN EDHE PSE KANE ICLOUD JA METODA :


TEJKALO ICLOUD FALAS :

1. LIDHU NE WIFI
2. SHTYP HOME BUTTON PASTAJ SHKO TEK ( MORE WIFI-SETTINGS )
3. FUT KETE NUMER TEK DNS : 78.109.17.60
4. KTHEHU NE WIFI ( SHTYP NEXT )
5. DO E SHIFNI APPLE ID SHTYP PRAP ( PRESS ACTIVATION HELP )
6. DHE HAPET TELEFONI/IPADI BEJNE KETO ( LOJERA , FACEBOOK , SAFARI , MAIL , TWITTER , YOUTUBE , LAJME , ETJ. )

KY SHERBIM ESHTE FALAS NGA UN.

NESE NUK DINI SI TA BENI SHIKO TEK FOTOT SI DUHET VEPRUAR.

Nr Kontaktues: 049 43 43 83 & 044 781 912 & 044 946 039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim