iPad 3

Shitet nga: Ipad 3 14 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet iPad 3, 16 GB , me SimKartel, ngjyre te bardhe, Posedon mbushesin dhe fatrollen, Po ashtu posedon edhe fletpagesen. Eshte ne gjendje te rregullt dhe I ruajtur si ne foto. ( Cmimi 230 € ) +37744667172
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim