iPhone 4

Shitet nga: fatlum 16 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Shes iphon 4 nga zvicrra ne gjendje te rregullt. Ka dy mbrojtese nje te zez dhe nje me shqiponje kuq e zi. Ekam perdorur vetem 7 muaj por tani e shes sepse ekam iphon 5s.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim