iPhone 4s 16GB Whie

Shitet nga: Shendrit Rexhepi 06 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes iPhone 4s,16gb,ngjyra e bardh.
iPhone po e shes sepse nuk me nevojitet,punon shum mir,eshte ne gjendje te rregullt,eshte komplet i zhbllokuar,dhe nuk eshte me Geevay.
ka shenja te perdorimit,siq shihen ne fotografi..

Kontakt ne Viber- +377 44 726 116

Verejtje : Nuk bej nderrime..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim