iPhone 5 full unlock 16 Gb

Shitet nga: iPhone 11 Pri 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet dhe ndrrohet Iphone 5 full unlock 16 gb i zi. mobili osht ble para 1 viti ne shitore edhe punon super.Boj ndrrim me naj iphone 5s ose naj Samsung S5 ose me naj mob tjeter qe me pershtatet.Shkruni ne Email edhe ju pergjigjem Ose ne Viber +37744816173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim