iPhone 5 u shit flm

Shitet nga: Blerim 25 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Gjilan
iPhone eshte ne gjendje shum te mir pa grritha sikur i ri shifet ne foto ndrrim nuk boj bon me te gjitha kartat full unllok me folije para dhe me fotroll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim