iphone 4 16 gb i zi full unlock

Shitet nga: Besi 17 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
shitet iphone 4 16 gb full unlock ne gjendje te mire pune dhe relativisht i ruajtur !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim