samssung galaxy s3

Shitet nga: Mexhid Dubova 11 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
samsungi osht ne gjendje teper te mir osht ekstrem i rujtshum ka 32giga ka versioni 4.3
eshes perqef dhe osht teper i rujtshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim