samsung galaxy tab 4

Shitet nga: vetoni 04 Mar 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
shes vetem me porosi Samsung Galaxy Tab 4 NOOK 8GB Tablet WIFI (7-Inch, BLACK) SM-T230NU NEW

dmth te ri pa perdor prej amerikes orgjinal

cmimi fiks dhe nuk beje ndrrime 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim