u shit Samsung galaxy s5

Shitet nga: samsung galay s4 05 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjilan
shes samsung galaxy s5 eshte teper teper i rujt nuk ka asnje defekt dhe asnje grrith
eshte 16 g full unclok eshte bler i ri i pari pronar
nuk eshte i vjedhur ju garantoj
eshte modeli europjan
eshte i bardh
versionin e ka me te rivin llolipop
eshte rezistent ndaj uji (nuk i hin uji)

bej ndrrim me iphon 5s
per me shum info mundeni te me dergoni sms ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim