Anije per 3 persona cmim special

Shitet nga: Fatlum 09 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shitet anije CHALLENGER 3, per tre persona e posaardhur nga zvicra asnjeher e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim