Pajisje

Shitet nga: Meriton 18 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesë dhe pajisje
Pajisje per peshkim jan te gjitha llojet e peshkimin qi nevoitin per peshkim jan te gjitha jan te ardhu prej ch kontakti edhe ne viber +37745557897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim