Gps

Shitet nga: Valdrin 17 Gsh 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : GPS pajisje
Navigacioni apo Gps eshte i ardhur nga Gjermania dhe eshte i perdorur pak dhe ka firmen Tom Tom dhe perfshin gjithe evropen.!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim