JON SHITT---Fellne 15 4 bulona

Shitet nga: miksi 04 Dhj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me goma po thuajse te REJA
195-55-15
Fellnet jon kto ne foto si dhe t ruajtura SHUM
Bojn per golf 1.2.3. Opel si dhe vetura tjera 4 vrima
Qmimi 180 €uro
GJINDEMI NE GJILAN
Kontakt:044 466-563 mund tju pergjixhem dhe nVIBER flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim