4 Goma 185/65/15

Shitet nga: Luli 09 Mar 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes 4 goma profile te njejta 185/65/15 M+S, thellsin e kan mbi 4,5 mm,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim