Dy Goma rezerv per golf , passat

Shitet nga: kushtra 04 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

golf 2 per passat ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim