Fellne 18

Shitet nga: Granit 12 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 per wv jan original me guma veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim