2 goma te dimrit

Shitet nga: Suejb 05 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma te dimrit gomat jan te ruajtura jan me profil 155 - 80 - 13. M + S jan FULDA per meshum informata kontakto ne numrat e telefonit 045 - 372 - 804 ne ipko. 049 - 102 - 280 ose ne viber +38649102280 sms mos dergo se sekthej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim