3 Goma 205-50-15

Shitet nga: AutoCenter Rent-a-car 11 Qer 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten tri goma të veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim