FELGA PER PASSAT NR 16'' GOMA DIMRIT

Shitet nga: RAMUSH 17 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELGAT PER PASSAT ME GOMA TE DIMRIT 16'' CMIMI 250EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim