FELLNET 17 COLL ME GUMA TE REJA

Shitet nga: Gzim 19 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET 17 ME GUMA 205/55/17
FELLNET JAN SHUM TE RUAJTURA DHE POTHUJSE TE REJA
TE ARDHURA NGA ZVICRRA SHUM PAK TE PERDORURA
GJITHASHTU EDHE GUMAT JAN TE REJA SHUM PAK TE PERDORURA NGA FIRMA CONTINENTAL
PERSHTATEN NE VETURAT SI MERCEDES, GOLF 4 OSE 5 , PASAT, E DISA LLOJE TJERA
PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME KONTAKTO NE NR 045 805 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim