Fellget për Mercedes. R18

Shitet nga: Fellge 20 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellget me goma për Mercedes ... Për më shum Info 044-771-565
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim